8 Ekim 2008 Çarşamba

Kızgın Toplar

Kız tam bir porno yıldızı gibi sakso çekiyordu; tanımadığı partnerinin egosunu okşayacak hareketleri ve lafları biliyor, profesyonel dil darbeleriyle erkeğini kendinden geçirirken, kişiliğini tamamen adama teslim eden ateşli sözlerle cazibesini ikiye katlıyordu.

Adam, nadiren uğradığı döküntü bir barın rezalet tuvaletinde fahişe görünümlü bir kadının -ki kadın olduğundan da yüzde yüz emin olamazdı hani- kendisiyle oynamasını izlerken bir yandan içinde barındırdığı derin suç hissini, bu hisse daha da batmasına sebep olacak bir boşalmayla gidermeye çalışıyor, bir yandan da şu ana dek canını yaktığını düşündüğü kadınların en "sikilmeye" değer surat ifadelerini gözünün önüne getiriyordu. Tanımadığı kadının saçını vahşice tutup geriye doğru çekerek kasıklarını ileriye doğru her ileri vuruşunda gözlerinin önünde dolaşan surat ifadeleri -ki özellikle tek bir kişiye aitlerdi- biraz daha masumlaşıyor, ağlaklaşıyordu.

Bir anda, vazgeçti. Hırsından, içindeki kinden, ezik egosundan dolayı kendine kızdı. Kendini kadına bıraktı.

Kadın, eliyle adamın penisini sert ve hızlı bir şekilde sağmaya başladı. Arada sahiplenici laflar ediyor, ancak konuşurken yukarı doğru, adamın suratına değil, penise doğru bakıyordu.

Adam ani bir hareketle kadının saçından tutarak kafasını geriye doğru çekti. Kadın ahlak düşkünlerinin "pislikçe" olarak niteleyeceği bir gülüşle gülümseyerek ağzını olası bir penis saldırısına karşı hazırladı, fakat gelen hiçbir şey olmadı. Adam resmen sinirlenmişti; kadını hemen o anda öldürebilecek kadar sert bakıyor, hırsla dilini ısırıyordu. "Ben orda değilim gerizekalı," dedi, pantolonunu tutan elini pantolonunun düşüp düşmemesini umursamayarak kafasına doğru götürdü, beynini gösterdi, ve devam etti: "Buradayım."

Kadın şaşırdı. Adam dizine kadar düşmüş pantolonunu yukarı çekti, kemerini bağladı ve tuvaletten çıktı. Kadın arkasındaki lavaboya tutunarak kalktı, bozuk ve kendine sahtekar bir kahkaha attı, "Sensin gerizekalı. Kıllı hödük," dedi.

Hiç yorum yok: